Yılmaz Bijuteri

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz

Pazarın en büyük tedarikçisi olmanın verdiği sorumluluğu hissederek kurumsal değerlerimizi yozlaşmadan koruyarak geleceğe taşımaktır.

Müşteri odaklı hizmet anlaşımız gereği kaliteyi her daim kurumun yegane değeri olarak kalmasını sağlamaktır.

 

Vizyonumuz

Günün ihtiyaçlarına cevap vermenin dışında geleceğin ihtiyaçlarına dönük çalışmalar geliştirmek, amaç, hedef ve gayeyi bu çerçevede oluşturmaktır.

Ürün kalitemizi daha sürdürülebilir hale getirip inovatif çalışmalara ön ayak olmaktır.

 

Kalite Politikamız

  • Ürünlerimizin insan sağlığına olumsuz bir etkisi olmamasına sağlamak için üretim süreçlerini denetlemektir.
  • Özellikle hizmet sağladığımız müşterilerimize daha derli toplu hizmetler sunmak için Teknolojik olanakların yakından takip edilmesidir.
  • Müşterilere birinci dereceden sıcak iletişim süreçleri geliştirmek, müşteri ihtiyaçlarını kurum menfaatlerinden önde tutmak.
  • Takı ve bijuteri sektöründe olduğumuz için Modanın güncel renk ve tarzlarıyla takip edilerek ihtiyaçları doğru tespit etmek.
  • Ürünlerimizin uzun ömürlü ve dayanıklılığını sürdürülebilir hale getirmek.

 

Pazarlama Süreçlerimiz

Mağazalara reyon hizmeti sağlanması ve bu noktalara saha ekibinin ziyaretleri sonucu, ihtiyaçları doğrultusunda toptan toka ve bijuteri ürünlerinin satışının yapılması

Satış sürecimiz ise şöyle gerçekleşmektedir:

Saha satış ekibi, özel bir yazılım sistemi ile takip edilmektedir. Satış aracımız satış noktasına ulaştığı anda araç firma yetkilisine mail atarak konumunu ve hangi müşteride olduğunun bilgisini paylaşmaktadır. Ayrıca satış ekibinin kaliteli ve hızlı hizmet verebilmesi için gidecekleri müşterin adresleri araç navigasyonlarına yüklenmiştir. Böylelikle saha araçlarımız müşterimize zamanında ulaşabilmektedir. Ayrıca zaman içinde sisteme yeni dâhil olan arkadaşlarımız, aynı hafta içerisinde en verimli şekilde çalışabilmektedir.

Saha ekibimiz her araçta iki kişiden oluşmakta ve görev yapıları ürün gruplarına göre ayrılmaktadır. Böylelikle her satış görevlimizin sorumlu olduğu bir ürün grubu mevcuttur. Bu gruplama doğrultusunda siparişlerini almakla ve noktaya ulaştırmakla sorumludurlar. Satış pazarlama ekibi ayrıca saha müdürümüz tarafından yerinde takip edilmektedir.

Yılmaz Bijuteri, ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet ile hızla büyüyerek sektörde bir marka haline gelmiştir. Büyümeye devam eden Yılmaz Bijuteri, dünyaca ünlü marka olma hedefiyle daha çok çalışmaktadır.