Yılmaz Bijuteri

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Yılmaz Bijuteri, Mehmet Yılmaz’ın 1995 yılında bijuteri sektörüne adımını atmış bir firmadır. Bijuteri ve saç tokası sektöründe 1995 yılından bugüne, gerek ulusal gerek de uluslararası alanda hizmet veren Yılmaz Bijuteri, kurumsal yapısıyla sektörünün lider firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Türkiye genelinde 800’ü aşkın satış noktası bulunan Yılmaz Bijuteri, ürün sürdürülebilirliği açısından yeniliği ve dinamizmi tercih etmektedir. Bu çerçevede, her ay güncel ürünleri ithal etmekle birlikte yerli imalat ürünleri de stoklarında bulundurarak ürün portföyünü güncel tutmaktadır.

Yılmaz Bijuteri faaliyetlerine İstanbul İstoç Ticaret Merkezinde 800 m2 showroomu ile sürdürmekte olup, müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Ayrıca 7 adet araç ve 14 kişiden oluşan saha personeli ile Türkiye’nin her yerindeki müşterilerine ulaşarak yerinde müşteriye hizmet eden Yılmaz Bijuteri, kaliteli hizmet anlayışı gereği müşterini her daim memnun etmeyi hedeflemektedir.

Yılmaz Bijuteri; Türkiye genelindeki Japon Pazarları, Zincir Marketler ve Kozmetik Mağazalarına hizmetlerini sunmaktadır.

Her ay 1.000 ila 1.500 arası birbirinden farklı yeni ürünler sunan Yılmaz Bijuteri; kolye, küpe, bileklik, bilezik, saç tokaları, gelin taçları ve tokaları, yüzük, broş, peruk gibi ürünleri pazara tedarik etmektedir.

Türkiye’de çalışmış olduğu müşterilere ürünlerini daha iyi sergileyebilmek için stantlarının kurulumlarını en iyi malzemeden ürettirip sunan Yılmaz Bijuteri, bu hizmeti için ise herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Yılmaz Bijuteri, Uzakdoğu’dan ithal ettiği ürünleri kaliteli lojistik aksiyonlarıyla Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’daki birçok ülkeye ihraç etmektedir.

21 yıl önce adım attığımız bijuteri sektöründe durmak bilmeden hizmet üretmeye devam ediyoruz. Ülkemize bu hizmeti sunarken her bir günü sermaye kabul ettik ve gün be gün güven biriktirdik. Enerjimizi kaliteye ve müşteri memnuniyetine sarfettik.
Müşterilerimizle olan iletişimimizi memnuniyet esasına odaklı bir şekilde gerçekleştirdik. Müşterilerimizden gelen talepleri değerlendirerek ürün ihtiyaçlarını belirledik.
Yatırımımızın ana eksenini teknolojik yatırımlar oluşurdu. Kurmuş olduğumuz yazılım sistemleriyle birçok ihtiyacı anında tespit etmeyi başardık. Böylece çok iyi bir bayi ağına ulaştık.
Basmakalıp ve klişe tasarımların ötesinde,müşterilerimize sunduğumuz her bijuteri ürününde farklı şeyler söylemeye çalıştık. Hazreti Mevlana’nın dediği gibi, ‘’Dünle beraber gitti cancağızım – Şimdi yeni şeyler söylemek lazım – Ne kadar söz varsa düne ait- Şimdi yeni şeyler söylemek lazım’’ dedik.
Müşterilerimizle sıcak ve samimi ilişkiler geliştirdik ve onların taleplerini önemsedik. Tedarikçisi olduğumuz müşterilerimize çeşitli aralıklarla ziyaretler gerçekleştirdik. Bu ziyaretlerimize bayi ziyaretlerini de ekledik. Gerek takip, gerekse ilgi noktasına gerekli önemi müşterilerimize gösterdik.
21 Yıl önceden aldığımız tecrübeyle daha uzun yılları göreceğimizi umuyorum.